Noční tábořiště

Ledové Brno (425)


Tento rok jsme se v rámci Ledového města rozhodli prozkoumat naše rodné město: Brno. V pátek jsme začali VIDOU! Zde jsme se po skupinkách rozutekli na všemožná stanoviště, kde jsme si zkoušeli různé procesy naší planety v praxi. Nejmladší se dosyta vyřádili na prolézačce s tobogánem. Starší se mezitím šli projít k Riviéře. Společně jsme se pak přesunuli do podzemí pod Zelnym trhem. Jako prázdninovou odměnu jsme si vysloužili Trdelník.

V sobotu jsme začali výšlapem na Kraví Horu, kde jsme jsme se vydali na cestu skrz mlhoviny. Následně jsme se uvelebili v digitáriu, kde nám promítli program Kouzelný glóbus, který nám vysvětlil, jak funguji roční období. Unavení jedinci na chvíli vytuhli. Alespoň byli čerství na další zastavení- Technické muzeum. Tady jsme se znovu rozutekli všude možně. Jeli jsme na motorce, hráli jsme hry z minulého století a mnoho dalšího.

V neděli jsme zakončili Ledové Brno návštěvou brněnské ZOO.

Účastníci: Adrianka, Matěj, Lucka, Johanka, Julča, Ježek, Nikita, Zuzka, Hvězda, Valča, Nelča, Rarach, #, Taky, Kuli, David, Tomáš, Ota, Kláďa, Elf + Ondřej a Martin z Domašova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *