

V našem oddíle se odjakživa vedení předávalo po dlouhé, na podobné oddíly rozhodně nadprůměrné době. Petr ho od založení vedl přes 20 let až do svého důchodu, Saša pak 8 a Krysa dalších 9 let. Nemáme proto zrovna moc zkušeností s výběrem nových náčelníků a předáváním vedení ‒ až do letošního léta něco takového nastalo…